Aktualności

Serwer Stron OSP - nowa usługa, nowe możliwości

Informujemy, że niedawno została uruchomiona usługa „Serwer Stron OSP”. Dotychczas istniejące internetowe strony OSP, umieszczone są na różnych serwerach. Ideą projektu jest zgromadzenie możliwie dużej liczby witryn OSP na jednym serwerze pod jedną domeną: osp.org.pl - dzięki czemu będzie można łatwo znaleźć w Internecie strony Ochotniczych Straży Pożarnych.

Ochotnicze Straże Pożarne Nie ponoszą żadnych kosztów z tytułu rejestracji, umieszczenia i utrzymania swojej witryny na serwerze. Wystarczy zarejestrować się i w ciągu 24 godzin mogą państwo opublikować swoją stronę w Internecie. Wszystkie witryny zamieszczone na serwerze będą miały ujednoliconą nazwę o składni: nazwa.osp.org.pl. Do każdej strony dołączone zostanie jedno konto pocztowe: nazwa@web.osp.org.pl.

Zasadą działania serwera jest samodzielność w administrowaniu i publikacji materiałów na stronie przez każde OSP. Propozycja skierowana jest także do OSP nie posiadających jeszcze swojej strony. W celu zapoznania się ze szczegółami proszę odwiedzić stronę: www.osp.org.pl/hosting/rejestracja.php.

[powrót]

©JŁ